Read Zlodejka duší by Kiersten White Free Online


Ebook Zlodejka duší by Kiersten White read! Book Title: Zlodejka duší
The author of the book: Kiersten White
Language: English
Date of issue: October 31st 2011
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 2.47 MB
Edition: Fortuna Libri

Read full description of the books Zlodejka duší:

Hrdinka románu má veľmi zvláštne povolanie: pracuje v Medzinárodnej agentúre pre kontrolu nadprirodzených bytostí. Bežne sa stretáva s upírmi a vlkodlakmi, jej najlepšia priateľka patrí medzi morské panny a nová láska je paranormál, ktorý na seba dokáže brať najrôznejšie podoby. Hoci jej trochu prekáža, že je ochudobnená o bežné radosti vrstovníkov, vedie pomerne spokojný život. To sa má však čoskoro zmeniť... Paranormálne bytosti začínajú z neznámeho dôvodu umierať a okolo Evie sa zrazu dejú zvláštne veci. Náhle sa na scéne objaví Zlodejka duší a Evie ide o život...
Siahnite po napínavom príbehu, v ktorom sa prelína svet ľudí a nadprirodzených síl, plnom dramatických scén aj humorných situácií, Zlodejka duší! Každý mladý čitateľ si určite príde na svoje! :-)

Read Ebooks by Kiersten WhiteRead information about the author

Ebook Zlodejka duší read Online! KIERSTEN WHITE is the New York Times bestselling author of the Paranormalcy trilogy; the dark thrillers Mind Games and Perfect Lies; The Chaos of Stars; and Illusions of Fate. She also coauthored In the Shadows with Jim Di Bartolo. She lives with her family near the ocean in San Diego, which, in spite of its perfection, spurs her to dream of faraway places and even further away times. Visit Kiersten online at kierstenwhite.com and follow @kierstenwhite on Twitter.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Zlodejka duší
Read EBOOK Zlodejka duší by Kiersten White Online free

Download PDF: zlodejka-du.pdf Zlodejka duší PDF