Read Nástroje temnoty by Imogen Robertson Free Online


Ebook Nástroje temnoty by Imogen Robertson read! Book Title: Nástroje temnoty
The author of the book: Imogen Robertson
Language: English
Date of issue: December 5th 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 17.26 MB
Edition: Jota

Read full description of the books Nástroje temnoty:

Nejmocnější rody skrývají ta nejděsivější tajemství

Dlouho očekávaná řada prvotřídních historických příběhů z georgiánské Anglie s detektivy amatéry – madam Westermanovou a anatomem Crowtherem – konečně přichází!


Thornleigh Hall, sídlo sussexského hraběte, dominuje svému okolí. Jeho dědic je nezvěstný a rodina, kdysi plná života, nyní sestává z ochrnutého starce, přivdané bývalé tanečnice a alkoholem nasáklého druhorozeného syna. Moc rodu ovšem přetrvává.

Impulsivní Harriet Westermanová, majitelka sousedního sídla, najde na okraji svého pozemku tělo zavražděného muže, který má u sebe prsten s pečetí Thornleighů. Zločin volá po spravedlnosti. Harriet přiměje ke spolupráci samotářského a podivínského anatoma Gabriela Crowthera.

Ve stejný den je ve svém londýnském obchodě s hudebninami zavražděn Alexander Adams, vdovec a otec dvou malých dětí. Po jeho smrti se příběh vrací zpátky do Sussexu a odhaluje hluboké tajemství, které už jednu rodinu zničilo a nyní ohrožuje i mnohé další.

Imogen Robertsonová ve svém debutu kombinuje napínavou atmosféru knih Daphne du Maurierové s přesvědčivými detaily stylu Tess Gerritsenové, přesouvá se hned ze salonu do pitevny, hned z kavárny do venkovské krčmy. Obě hlavní postavy, Harriet Westermanová i Gabriel Crowther, mají vynikající postřeh a neotřelé názory, čímž vdechují tomuto strhujícímu historickému thrilleru opravdový život.

Read Ebooks by Imogen RobertsonRead information about the author

Ebook Nástroje temnoty read Online! Imogen Robertson grew up in Darlington, studied Russian and German at Cambridge and now lives in London. She directed for film, TV and radio before becoming a full-time author and won the Telegraph’s ‘First thousand words of a novel’ competition in 2007 with the opening of Instruments of Darkness, her first novel. Her other novels also featuring the detective duo of Harriet Westerman and Gabriel Crowther are Anatomy of Murder, Island of Bones and Circle of Shadows. The Paris Winter, a story of betrayal and darkness set during the Belle Époque, will be published in the US by St Martin's Press in November 2014. She has been short-listed for the CWA Ellis Peters Historical Dagger twice and is married to a freelance cheesemonger.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Nástroje temnoty
Read EBOOK Nástroje temnoty by Imogen Robertson Online free

Download PDF: nstroje-temnoty.pdf Nástroje temnoty PDF