Read Amarant by Rachael Wade Free Online


Ebook Amarant by Rachael Wade read! Book Title: Amarant
The author of the book: Rachael Wade
Language: English
Date of issue: 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 654 KB
Edition: Kaldırım

Read full description of the books Amarant:

Hoodoo büyüsü etkisi altındaki Güney Louisiana, genç Camille için şiddet gördüğü geçmişinden ve huzursuz ailesinden kaçıp kurtulmak için mükemmel bir yer gibi görünür. Ancak Camille'in bu süreçte hiç ummadığı şey, yakışıklı Gavin Devereaux'a âşık olup, iyileştirilmiş vampirlerin sürgün yeri olan Amarant diyarının içine düşüvermekti.

Gavin'e hayatında bir şans tanırken, aynı zamanda ona aman vermeyen eski erkek arkadaşından kurtulmak için mücadele veren Camille, yalnızca kendi hayatını değil, çok sevdiği insan olmayan arkadaşlarının hayatlarını da tehdit edebilecek bazı kararlarla karşı karşıya gelir. Arkadaşlarının özgürlük arayışları içinde kaybolup giden Camille, onların diyarına dalıp gider ve Amarant'ın hükümdarının - tüm vampirlerin annesinin - ve kendi içindeki kötülüklerin tehditleriyle yüz yüze gelir.

Şimdi Camille ya hayatını iyice rayından çıkarıp, iyileşmeye giden engebeli yolda karşısına çıkan yaratıklar için en ciddi fedakârlıkları yapacak, ya da her ikisi için de çok geç olmadan Gavin'le birlikte kaçıp gidecektir.

Read Ebooks by Rachael WadeRead information about the author

Ebook Amarant read Online!
Rachael Wade writes edgy New Adult and Adult romance and science fiction. She is the author of the Amazon bestselling PRESERVATION SERIES, THE REPLACEMENT, and LOVE AND RELATIVITY, as well as the paranormal romance series THE RESISTANCE TRILOGY. When she's not writing, she's busy going to concerts, watching too many movies, and learning how to protect animals and the environment. She's an avid Brandi Carlile fan and loves all things Tim Burton. Visit her at RachaelWade.com and LightsOnLove.com, and come chat with her on Twitter @RachaelWade.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Amarant
Read EBOOK Amarant by Rachael Wade Online free

Download PDF: amarant.pdf Amarant PDF