Read Pısırıklar Çağı by Frederik Pohl Free Online


Ebook Pısırıklar Çağı by Frederik Pohl read! Book Title: Pısırıklar Çağı
The author of the book: Frederik Pohl
Language: English
Date of issue: June 1998
ISBN: 9753421931
ISBN 13: 9799753421934
Format files: PDF
The size of the: 718 KB
Edition: Metis Yayınları

Read full description of the books Pısırıklar Çağı:

Bir yangında kahramanlık yapmaya kalkışan çağdaşımız Forrester, duman ve ateş soluyarak ölmüştü. Cesedini dondurup sakladılar ve beş yüz yıl sonra yeniden canlandırdılar. Yeniden doğmak güzel bir şeydi mutlaka, ama milyonlarca insanın yeniden diriltilmek için sırasını beklediği, savaş meraklısı Siriuslular'ın Dünya'ya saldırmak için fırsat kolladığı bir çağda, ciddi uyum sorunları da olabilirdi insanın. Özellikle "ölüm korkusu" üzerine kurulu bir uygarlıkta ölüp, bildiğimiz anlamda "ölüm"ün olmadığı bir uygarlıkta uyanıyorsanız...

Sıvı helyum ısısında kimya durur. Bu gerçeğe ve mantıklı bir varsayıma dayanılarak yirminci yüzyılın en büyük endüstrisi doğmuştu.

Mantıklı varsayım şuydu: Tıp geçmiş yıllardaki mucizevi ilerlemesine gelecekte de devam edecek ve günün birinde, ölüm nedeni ne olursa olsun, bunun tedavisi, telafisi veya tamiri yolu bulunacak veya hiç olmazsa hayatın fazla etkilenmeden sürdürülmesi sağlanacaktı (tabii dondurmanın etkilerinin giderilmesinin yöntemi de buna dahildi). Önemli olan nokta dondurma işleminin zamanı durdurmasıydı.

Ve sanayi de Ölümsüzlük A.Ş.'ydi.

Read Ebooks by Frederik PohlRead information about the author

Ebook Pısırıklar Çağı read Online! Frederik George Pohl, Jr. was an American science fiction writer, editor and fan, with a career spanning over seventy years. From about 1959 until 1969, Pohl edited Galaxy magazine and its sister magazine IF winning the Hugo for IF three years in a row. His writing also won him three Hugos and multiple Nebula Awards. He became a Nebula Grand Master in 1993.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Pısırıklar Çağı
Read EBOOK Pısırıklar Çağı by Frederik Pohl Online free

Download PDF: psrklar-a.pdf Pısırıklar Çağı PDF